Ubytovanie Kulinka

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Ubytovanie Kulinka

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

8.6
Ola
2019-12-29 14:26:16

Veľmi príjemný majetok, mimo vychodených tratí. V blízkosti obchod, pizzeria, kaviareň. Na zjazdovky sa musíte dostať autom.

10
Mariusz

Všetko bolo skvelé. Hosteska je srdečná a vždy sa usmieva (pozdravy). Skvelá poloha mimo vychodených tratí, ale tiež v blízkosti obchodu a reštaurácie.

Opis obiektu

V lete Vás prebudí namiesto klasického alarmu zurčiaci potôčik, zvončeky pasúcich sa ovečiek a všadeprítomná vôňa pravých lúčnych byliniek. Výhľad láka na hrebene Roháčov, ktoré sa Vám predstavia v plnej kráse a dajú zabudnúť na každodennú sedu realitu mesta. Počas bielej zimy sa zase preberiete na rannú rozcvičku kotiev, keď na neďalekých lyžiarskych svahoch bude pre Vás hladiť zjazdovku   ratrák. Po raňajkách mu priamo v lyžiarkach môžete pokaziť radosť na upravenej rannej trati a deň zakončiť v termálnych prameňoch. Neunaví Vás ani výlet do obchodu, rýchlo uhasíte aj smäd či hlad v autentickom prostredí, lebo všetko je od nás len na skok. Či už ku nám zavítate v ktoromkoľvek ročnom období isté je to, že sa na Vás teší rodina Kulinovcov- obyčajní oravskí ľudia, ochotní pomôcť v každej situácii.  Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v 3 príjemne zariadených apartmánoch ladených v tradičnom vidieckom štýle. Vybrať si môžete spomedzi...