Penzión Aurel (objekt 31477)

Archívny inzerát

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Penzión Aurel

Toto je Váš objekt?

Prihláste sa

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Penzión Aurel leží v centre obce v zátiší, ktorým preteká horský potok Štiavnica. Návštevníkom ponúka celoročné ubytovanie v 6 štýlovo zariadených izbách s celkovou kapacitou 20 až 24 osôb. Dve 2-posteľové a štyri 4-posteľové izby (s možnosťou prístelku) sú kompletne vybavené, každá izba má vlastné WC a kúpelňu, WIFI, LCD-TV sat, DVD. K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť s krbom a 3 kuchynky s plnou výbavou.


Penzión štandardne neponúka stravovanie ale vďaka výhodnej polohe v centre je najbližšia reštaurácia vzdialená 80 metrov. Pre ucelené skupiny s využitím plnej kapacity penziónu je možné na požiadanie stravu zabezpečiť.


Celý objekt je uzavretý s vlastným parkoviskom. Súčasťou veľkej záhrady je drevený altánok s krbom a ohniskom pre spoločenské posedenia a grilovanie.Penzión bol navrhovaný a riešený tak, aby vytvoril príjemné a komfortné prostredie pre rodinú rekreáciu, uzavreté spoločnosti alebo obchodné stretnutia.Pre náročných návštevníkov je k dispozícii samostatný apartmánový dom s celoročnou prevádzkou s kapacitou 6 - 8 osôb.

 

K dispozícii sú:

  • tri 2-posteľové izby,
  • obývacia miestnosť s krbom,
  • WiFi
  • LCD TV / DVD / SAT,
  • 3 x WC,
  • 3 x sprchovací box 
  • kompletne vybavená kuchyňa.


Dom je situovaný pri vode na tichom mieste, jeho súčasťou je štýlová záhrada a záhradný altánok s krbom. Uzavreté parkovanie je priamo v objekte.Cenník

penzión - celoročne    

dospelá osoba    13,00 EUR/lôžko/noc    

dieťa do 12 rokov    10,00 EUR/dieťa/noc        


Pri obsadení penziónu jednou ucelenou skupinou (min. 5 nocí) je možné zabezpečiť po vzájomnej dohode a upresnení požiadaviek klientov polpenziu.


penzión - Silvester    

osoba    17,00 EUR/lôžko/noc    


Pri obsadení penziónu jednou ucelenou skupinou (min. 5 nocí) je možné zabezpečiť po vzájomnej dohode a upresnení požiadaviek klientov polpenziu.


apartmánový dom - celoročne    

6-8 osôb    70,00 EUR/celý dom/noc    


apartmánový dom - Silvester    

6-8 osôb    100,00 EUR/celý dom/noc    


Pozor:    

rekreačný poplatok (nad 15 rokov)    1,00 EUR/osoba/deň    

pobyt so psom - nie


Obec Liptovský Ján je už dlhé desaťročia známa ako vyhľadávané rekreačné stredisko so širokými možnosťami oddychu v letnom aj zimnom období. Návštevníkov z celej Európy priťahuje bezprostredná blízkosť Nízkych a Západných Tatier, liečivé minerálne pramene priamo v obci, kompletná ponuka služieb a bezproblémová doprava. V roku 1991 bol Liptovský Ján vyhlásený za pamiatkovú zónu s 21 kaštieľmi a 7 zemianskymi kúriami. V roku 1998 získala Jánska dolina štatút kúpeľného mesta.


Zákaznícka podpora

Infolinka:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Skontrolujte našu ponuku!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Zistiť viac