BESKYD RALLYE

Jedným z najviac navštevovaných podujatí Turzovského leta, ktoré prerástlo hranice nielen nášho regiónu, ale i Slovenska je medzinárodná súťaž historických vozidiel Beskyd Rallye. V tomto roku sa v dňoch 30. júla až 1. augusta 2010 uskutoční už jej 13. ročník.

Program je rozdelený na tri etapy. Prvá etapa je Poľská a účastníci súťaže navštívia poľské mesto Rajcza. V 2. etape Slovenskej 31.júla navštívia veteráni Klokočov, Olešnú, Staškov a samozrejme Turzovku, kde sa od 13.00 hod. do 15.30 hod. uskutoční Sample Imageprehliadka všetkých automobilov a motocyklov na Jašíkovej ulici, pred MsÚ. Jej súčasťou bude vyhlásenie výsledkov súťaže – O najkrajší automobil a motocykel. Ceny získajú aj diváci, ktorí sa súťaže zúčastnia a odovzdajú hlasovací lístok so svojimi typmi.


3. etapa bude Česká a v nej zavítajú účastníci do Bílej a Frýdku Místku, kde sa na Zámeckém náměstí ukončí jedna z najväčších klubových súťaží na Slovensku.


Hlavný organizátor Turzovský veterán club všetkých srdečne pozýva a už teraz sa teší na stretnutie, pri ktorom nechýbajú krásne naleštené automobily a motocykle, dobové kostýmy a dobrá atmosféra. Bližšie informácie o prehliadke, nájdete aj na stránke: www.tvcturzovka.ic.cz

 

 

Zdroj: www.turzovka.sk

 

Komentáre

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Pozri tiež